Будівництво парканів

Кожен власник нерухомості будь-якого типу прагне захистити свою територію настільки надійно, наскільки це взагалі можливо. І в цій нелегкій задачі основою виступає паркан. Компанія «КМ Буд» пропонує послуги із зведення парканів у Києві та Київській області. У нас Ви маєте можливість замовити наступні види парканів.

Паркани з бутового каменю

Бут являє собою достатньо великі шматки каменю різної форми, масою до 50 кг, та розміром фракції від 150 до 400 мм. Отримують такий камінь шляхом підриву гірських порід. Бутові паркани є достатньо міцними та довговічними. За своїм зовнішнім виглядом бутовий паркан нагадує паркан фортеці епохи Середньовіччя.

Габіони

Габіонні конструкції у класичному будівництві застосовуються для укріплення схилів гір, берегів річок. Але у сучасності вони знайшли застосування також і у будівництві парканів. У проекті вмілого дизайнера вони можуть перевтілитися на справжнісінькі витвори мистецтва.

Окрім каменю, сітки габіонних парканів можуть бути заповнені, наприклад, кругляком дерева або чимось іншим, що не буде випадати скрізь решітки. Це достатньо дороге, але дуже красиве рішення.

Цегляні паркани

Достатньо бюджетний, але в той же час, надійний варіант огорожі. Найбільшою популярністю подібні паркани користуються для огорожі дач та приватних будинків. Вони виділяються також своєю довговічністю, оригінальним зовнішнім виглядом, та, головне – високим рівнем захисту від проникнення на об’єкт ззовні.

Бетонні огорожі

Цей тип парканів відрізняються, перш за все, своєю доступною ціною при достатньому рівні захисту та досить мальовничому зовнішньому вигляді. Головним елементом таких парканів виступає бетон, який досить добре витримує негативні зовнішні чинники, завдяки чому паркан із бетону послугує досить довго.

Капітальні огорожі

Огорожі такого типу можуть будуватися із каменю, цегли, піноблоків, бетону. Ціна подібних огорож досить невелика, але вони є не менш надійними від інших, та здатні послугувати достатньо довгий період. Крім того, вони є досить ремонтопридатними.

Якщо Вам важливий надійний захист, який ще крім того буде досить красиво виглядати, компанія «КМ Буд» завжди рада допомогти збудувати огорожу будь-якої складності «під ключ». За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном:

(068) 382-33-51